Skip to content Skip to navigation

OpenStax-CNX

You are here: Home » Content » Tervislik eluviis

Navigation

Recently Viewed

This feature requires Javascript to be enabled.
 

Tervislik eluviis

Module by: Svitlana P. E-mail the author

Tere!

Tänase päevaga saame vaatada, et elu võttis väga suur tempo, väga palju rutiinset asju ja inimestel üldse ei ole aega ise ennast ja oma lähedastest hoolima. Väga tihti saame kuulda depressioonist, vitamiinide vaegusest, kroonilisest väsimusest, sportimis vajadusest jne. See juhtub nii täiskasvanutel kui ka meie koolilastel, aga saame seda muutudaja kasvatada tervisliku põlvkonna.

Selle leheküljega avame võimalust tutvuda olemasoleva vitamiinide- ja mineraalidega, mis saate leida igapäevast elust, sportimis võimalustega ja üldse tervisliku eluviisiga.

Õppime kuidas oma tervise parandata ilma arsti ja ravimiteta vitamiinide abil, proovime haigust,depressiooni või vähemalt sesoonne väsimust ennetada, et pärast ei ole vaja ravida ennast.

Puutume ka spordi vajadus ja erinevad võimalused. Vaatame läbi kellele mis spordiala kõige sobilikum,et oma tervise mitte häiritada.

Räägime ka toitumisest, kvaliteetse puhkamisest ja teistest võimalustest ise ennast hoolitseda.

Kursuse käigus saate testid teha, et kontrollida oma teadmised.

Kursus mõeldud kõikidele huvilistele, nii inimestele, kes juba valisid endale tervisliku eluviisi kui ka nendele, kes veel mõtleb või ei tea millest alustada.

Kursuse käigus saame kõik teadmised rakendada ja lõpus loodan et kõikidel on vajalikud teadmised et oma eluviisi ja elukvaliteedi parandada.

Content actions

Download module as:

Add module to:

My Favorites (?)

'My Favorites' is a special kind of lens which you can use to bookmark modules and collections. 'My Favorites' can only be seen by you, and collections saved in 'My Favorites' can remember the last module you were on. You need an account to use 'My Favorites'.

| A lens I own (?)

Definition of a lens

Lenses

A lens is a custom view of the content in the repository. You can think of it as a fancy kind of list that will let you see content through the eyes of organizations and people you trust.

What is in a lens?

Lens makers point to materials (modules and collections), creating a guide that includes their own comments and descriptive tags about the content.

Who can create a lens?

Any individual member, a community, or a respected organization.

What are tags? tag icon

Tags are descriptors added by lens makers to help label content, attaching a vocabulary that is meaningful in the context of the lens.

| External bookmarks